Dołącz do franczyzy Grodzki Studio!

Czym jest franczyza?

Franczyza (fr. franchise) – system sprzedaży towarów, usług lub technologii, który jest oparty na ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy prawnie i finansowo odrębnymi i niezależnymi przedsiębiorstwami: franczyzodawcą i jego indywidualnymi franczyzobiorcami. Franczyza zakłada też przepływ know-how od franczyzodawcy do franczyzobiorcy przez cały czas obowiązywania umowy franczyzowej. Istotą jest udzielenie praw (i przyjęcie obowiązków) poprzez zawarcie umowy franczyzy.

Franczyza daje możliwość korzystania między innymi z:

Dlaczego zdecydowałem, że stworzę własny system sprzedaży?

Chcę rozwijać Grodzki Studio. Mam wielkie plany. Muszę poszerzyć swoją strefę wpływu! Aby tworzyć gry komputerowe potrzebuję dużo pieniędzy.

Dlaczego warto wybrać franczyzę Grodzki Studio?

  • doświadczenie
  • możliwość negocjacji
  • profesjonalne szkolenie
  • prosta do zrozumienia umowa
  • relacja oparta na szacunku
  • motywacja do pracy
  • możliwości zarabiania dużych pieniędzy

Ile kosztuje i co zawiera franczyza Grodzki Studio?

Koszt aktywacji franczyzy to 10 tysięcy złotych. Inne koszta związane z systemem to 5 tysięcy rocznie za używanie znaków handlowych Grodzki Studio, reklamę i doradztwo biznesowe oraz wsparcie motywacyjne. Czyli pierwszy rok 15 tysięcy, kolejne lata 5 tysięcy każde. Do tego może być wliczona kwota prowizji od wydawnictwa, czy inne opłaty manipulacyjne. Ale wszystko zapisane w umowie i mówione wprost.

  • otrzymasz szkolenie z projektowania gier komputerowych, projektowania stron www, relacji damsko-męskich i warsztaty twórczości oraz szkolenie biznesowe
  • stworzę i zareklamuję dla Ciebie podstronę w domenie Grodzki Studio, na której będziesz prezentować swoją ofertę
  • w trakcie każdego roku biznesu będziesz otrzymywać ode mnie telefony zachęcające do pracy i będziemy prowadzić rozmowy na temat rozwoju Grodzki Studio i partnerów

Jakie są ograniczenia?

Mogę prowadzić do 3 osób w systemie sprzedaży Grodzki Studio. To cyfra, która gwarantuje dobrej jakości relacje. Aktualnie nikogo nie ma w systemie. Start może nastąpić od czerwca 2021.

Jak będzie przebiegać współpraca?

Na początku każdego roku otrzymasz umowę z dokładnym rozpisaniem zasad współpracy. Płatność z góry. Umowa może zostać zmieniona na kolejny rok. Poprowadzę Cię przez biznes internetowy i nie tylko.

Będziesz w stanie prowadzić firmę podobną do mojej. Na moich zasadach. Firmę z klasą i tradycją. Pozyskasz własnych klientów i większość środków z ich zamówień. Dołączysz do wydawnictwa jako autor i będziesz tworzyć piękne dzieła.

Na pewno się dogadamy. Jeśli jesteś otwarty na ludzi i ambitny oraz posiadasz oszczędności – spróbuj ze mną. Może Grodzki Studio zmieni Twoje życie na lepsze?

Ze względu na sytuację pandemii współpraca będzie odbywać się tylko przez telefon i komunikatory internetowe. Umowę otrzymasz pocztą.

Wzór umowy – do edycji i dyskusji

Biznes po rycersku! Nie czekaj! To dobra inwestycja! Start z klasą.

Uwaga! Koszt franczyzy może się zmienić. Aktualnie pracuję nad systemem.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz