Membership Level

You have selected the Konto VIP (1 rok) membership level.

 • dostęp do treści VIP na blogu (artykuły biznesowe - aktualnie: około 15)
 • dostęp do stron VIP (współpraca, reklamy, promocje)
 • dostęp do społeczności VIP

The price for membership is PLN 150.00 now.

Membership expires after 1 Year.


Account Information Already have an account? Log in here

LEAVE THIS BLANK

Regulamin

Przeczytaj przed rozpoczęciem współpracy!

 1. Strona wykorzystuje ciasteczka w celu obsługi klienta
 2. Twoje dane są chronione, strona jest zabezpieczona
 3. Przy współpracy obowiązuje zaliczka wstępna i kolejne przy następnych etapach prac; do uzgodnienia
 4. Preferuję luźną formę współpracy. Nie mam zwyczaju pisać umów, wystawiam faktury. Jednak wszystko jest do uzgodnienia. Czasami umowa może być potrzebna. Szczególnie przy większych kwotach.
 5. Preferuję większe kampanie, ale jeśli jest możliwość robię nawet najmniejsze zlecenia.
 6. Posiadam doświadczenie i odpowiednie wykształcenie do prowadzenia działalności. Wszelkie spory staram się rozwiązywać bez udziału Sądu. Wiem, że są trudni klienci. Nie lubię z takimi pracować. Jednak do każdego staram się podchodzić z życzliwością.
 7. Czasami zlecam część pracy innym wykonawcom. Zawsze biorę na siebie odpowiedzialność. Wiadomo, że przy dużej ilości projektów może dojść do błędu, ale to bardzo rzadkie u mnie.
 8. Konto VIP aktualnie posiada ograniczone funkcjonalności, a cena może w przyszłości wzrosnąć.
 9. Wiem, że każdy chce by jego sprawa była traktowana wyjątkowo. Jednak to ja jestem specjalistą i lubię mieć kontrolę nad tym co robię. Jednak mogę się dostosować do Twoich oczekiwań, jeśli bardzo Ci zależy na osobistym charakterze pracy.
 10. Lubię spotkania i uważam, że są konieczne przy większych projektach. W końcu chcemy wiedzieć, czy będzie nam się dobrze pracowało. To sprawdzian naszych charakterów.
 11. Cena reklamy na mojej stronie (w dziale Reklamy) jest aktualnie nieznana. To będzie zależeć od liczby chętnych i mojej sytuacji. Prawdopodobnie wybiorę maksymalnie do 10 reklam.
 12. Dział promocje to miejsce gdzie kupisz w dobrej cenie ciekawe rzeczy.
 13. Udostępniam dla Klientów VIP możliwość współpracy. To zawiera program partnerski i inne ciekawe szanse. Jednak zaznaczam, że wszystko będzie zależeć od stanu mojej sytuacji. Mogę czasami odmówić współpracy w danym momencie. Trzeba wcześniej uzgodnić ze mną ilość klientów.
 14. Na blogu znajdziesz ciekawe artykuły na temat biznesu. Będą dostępne tylko dla klientów VIP. Na moim Facebooku znajdziesz treści darmowe - opis mojej pracy, ciekawe linki i inne powiązane materiały.
 15. Społeczność to miejsce dla VIP gdzie poznasz wartościowych ludzi i nie tylko.
 16. Zaznaczam, że konta VIP mogą zostać w każdym momencie zmienione. Tzn. wyłączone w dowolnym momencie - z powodu braku czasu lub innych niezależnych ode mnie. Jednak każdy mój klient jest traktowany z szacunkiem.
 17. Na stronie w dziale zapowiedzi znajdziesz materiały dotyczące moich aktualnych projektów i planów na przyszłość.
 18. Baza wiedzy służy do ułatwiania naszej współpracy. Dowiesz się tam co znaczy dane słowo. Będę ją aktualizować jak najczęściej w celu lepszego zrozumienia istoty spraw.
 19. Zaznaczam, że wszelkie materiały, których używam do pracy są legalne. Korzystam z odpowiednich źródeł. Staram się szanować pracę innych ludzi.
 20. Na moich stronach proszę zachowywać się grzecznie. W skrajnych przypadkach wypisywanie głupot może skończyć się sprawą w Sądzie.
 21. Mój plan na życie raczej nie zmieni się. Więc można zakładać, że będę zajmować się grami komputerowymi. Wiąże się z tym fakt, że poszukuję odpowiednich ludzi do współpracy. Możemy zacząć już teraz na luźnych zasadach. W końcu trzeba się dobrze poznać.
 22. Regulamin może zostać zmieniony w każdym momencie. W szczególnych przypadkach zostaniesz o tym powiadomiony.
 23. Jeśli dojdzie do niejednoznacznej sytuacji znajdziemy odpowiednie rozwiązanie tak, aby każda ze stron była zadowolona.
 24. Moja oferta może zostać rozbudowana i zmieniona w każdej chwili.
 25. Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich materiałów bez powiadomienia i uzgodnienia szczegółów.
 26. Cennik również może się zmienić. Jednak aktualne projekty będą robione zgodnie z ustaleniami.
 27. Ceny szkoleń są niedostępne ze względu na to, że nie czuję się na siłach by je prowadzić. Jeśli jakaś cena zniknie - oznacza to, że chcę odpocząć od danej aktywności.
 28. Bardzo chętnie wykonam prace na zamówienie. Jednak nie lubię kiedy narzuca mi się zbyt wiele oczekiwań.
 29. Mogę pomóc Ci wypromować swoją muzykę. Mix i mastering w cenniku.
 30. Mam dostęp do giełdy towarowej. Jeździmy tam regularnie. Więc spotkanie może odbyć się również w Lublinie, Sandomierzu - miejscach oddalonych od mojej lokalizacji. Jednak spotkanie na giełdzie będzie krótkie.
 31. Bardzo rzadko zdarzają się przerwy w działaniu strony. To zjawisko jest normalne.
 32. Nasza oferta występuje w dwóch wersjach - standardowej i ekonomicznej. Jest jednak też możliwość pośrednia dla niezdecydowanych.
 33. Jeśli chodzi o wydawnictwo - tutaj potrzebne są umowy. Warunki każdej umowy są omawiane indywidualnie.
 34. Wystawiam faktury VAT
 35. Można wpłacać poprzez konto bankowe (18 1020 1563 0000 5002 0147 8650, Łukasz Grodzki, Piastowska 3, 22-100 Chełm, w tytule Twój adres e-mail i telefon podany przy rejestracji) lub PayPal fallenots@gmail.com.

Jak zazwyczaj wygląda proces współpracy?

 1. Kontakt z ofertą
 2. Otrzymanie informacji szczegółowych
 3. Wypełnienie briefu (dokument współpracy)
 4. Zapisanie się w kolejkę
 5. Wpłacenie zaliczki 50%
 6. Start realizacji usługi
 7. Przedstawienie propozycji, ocena
 8. Wpłata drugiej części i otrzymanie dostępu do strony
 9. Wystawienie opinii na temat współpracy
 10. Otrzymanie prezentu w przypadku stałego klienta
 11. Zapisanie klienta do bazy w celu budowania relacji

Jak działają działy crowdfunding i kursy?

 1. Są one dostępne dla wszystkich właścicieli za darmo - jednak za kursy trzeba płacić jako uczeń wydawnictwa
 2. Umożliwiają nauką lub zarabianie pieniędzy
 3. Projekty crowdfunding muszą być związane z wydawnictwem - czyli można jedynie zbierać pieniądze na projekt, który zostanie następnie wydany w Grodzki Studio. Wpłacanie pieniędzy na projekty jest dobrowolne i działa podobnie jak na innych stronach tego typu. Czyli osoba wystawiająca może określić nagrody dla wpłacających.
 4. Możesz publikować własne kursy na serwisie i zarabiać na nich. Opłata za każdy sprzedany kurs to 50% zysków. Kursy muszą dotyczyć wydawnictwa. Czyli uczyć moich klientów jak napisać książkę, nagrać płytę itd. Sprawy techniczne. Nie można publikować kursów dotyczących reklamy i spraw związanych z działalnością wydawnictwa.

Łukasz Grodzki, 10-11-2019, Chełm