Skype
loader image

Życie wymaga od nas pracy. Nie wszystko mamy podane na tacy. Jednak dobry plan to podstawa. Trzeba planować życie i biznes. Bo w ten sposób możemy spełniać marzenia. Nie każdy da radę, ale niektórzy będą zadowoleni. Ja widzę się w grupie zwycięzców. Wiem, że będzie ciężko. Ale taka jest cena sławy i bogactwa. Bez wyznaczania celów będziemy stać i gapić się. A tego chyba nikt nie chce? W każdym razie dam radę. Bo takie mam standardy i nawyki. Wierzę w to, a to najważniejsze. Bez wiary nic nie powstało. Wszystko się zaczęło od wiary. Do dzieła!

Trzeba w życiu wprowadzać zmiany, aby nie było nudno. W Grodzki Studio jest ich wiele. Wystarczy zobaczyć nasz harmonogram na najbliższe lata. A Ty zdecydowałeś się na jakieś odważne ruchy? Napisz w komentarzu.

Teraz czas na opis naszego wielkiego planu na najbliższe lata. To będzie coś więcej, niż harmonogram. To plan życiowy Małego Dewianta! Do rzeczy…

W naszym planie jest wiele projektów. Jednak najważniejsze będą książki i gry komputerowe. Ważne są również projekty z naszą klientką – Czesławą. Musimy dać radę i wykonać ich parę. Strategiczne znaczenie ma książka „Jak zostać gwiazdą internetu?”, która pojawi się na początku roku. Będą też kursy i księga dewianta, która powstaje powoli.

Oczywiście należy ukończyć wcześniejsze projekty – książkę „Cybergia: Nowy sens” i naszą grę Cybergia: Arena 2021. Są to sprawy w biegu. Prawdopodobnie pojawią się do końca roku lub w styczniu. Z Czesławą planujemy bajki, które są w budowie. Do tego wspólna płyta – ważny projekt. Czekam na też na materiał do biografii, podobno jest już gotowy. Będzie biografia w sklepie na Grodzki Studio!

Projekty zajmą około 3 miesiące każdy. Ale nie tylko projektami żyję. Trzeba się promować! Grodzki Studio w 2022 pójdzie w reklamę w gazecie lokalnej. Jeśli będą środki – ruszy reklama naszej najnowszej gry Cybergia: Wyzwanie 2022. Stawiam na SEO! Ale to nie koniec. Będzie tworzenie filmików na Youtube, kontynuacja. Nie wiem, czy będą zmiany w programie. Pomyślę nad tym w styczniu. Może masz jakieś propozycje?

Marzę też o kampanii influencerów. Chodzi mi o promowanie naszej twórczości, sklepu. Jeśli będzie więcej pieniędzy pójdziemy w ogłoszenia i gadżety reklamowe. Oczywiście przewiduję też PPC. Trzeba parę rzeczy sprawdzić. Co działa, a co nie działa…

Czy Grodzki Studia ma jakieś większe cele poza reklamą i projektami? Tak – do 2030 roku powstanie wiele projektów gier. W 2030 zaczniemy tworzyć gry online, a w 2040 gry 3D. Jeśli będzie wystarczające wsparcie z waszej strony. Bo ludzie kosztują. A ja nie lubię pożyczać. Ale jeśli docenicie nasze produkcje, powinno być to normalne, że przejdziemy do czegoś trudniejszego.

Uważam, że 4 osobowy zespół + ja to wystarczająco, by tworzyć małe gry 3D! Jeśli ludzie będą sprawdzeni. Ale nie wszystko na raz! Wcześniej będą układy z innymi twórcami. Zaczniemy powoli. Skończymy czymś dużym.

Myślę, że będę pisać do końca życia. Lubię to. A co z grami? Może firmę przekażę w inne ręce? Zobaczymy. Na dzień dzisiejszy szukamy programisty. Kogoś kto się szybko uczy. Żeby robić rzeczy, których sam nie potrafię. Aby żyło się lepiej! Współpraca dorywcza na lata. Ze Sławkiem chyba się dobrze dogadujemy. Ale programista to potrzebna sprawa.

Mogę sam się nauczyć grafiki i programowania na wyższym poziomie. Ale to zabiera czas. A mamy tyle projektów! Gry tworzone przez 1 osobę są mniejsze. A projekty w 4 osobowym zespole to jest coś, na co czekam! Chcę tworzyć sztukę…

Więc już wiesz czego chcę. Gier, które pokonują bariery. Gier – sztuki.

Może napiszę coś więcej gapiąc się na fajerwerki z okna…

Nowy rok to ważne święto! Jest obchodzone na całym świecie. Wiąże się z tańcem, sztucznymi ogniami, fajerwerkami i szampanem! To początek nowego roku kalendarzowego. Z naszymi planami i marzeniami wchodzimy w nowy rok, aby był lepszy, niż poprzedni! Dla mnie to magiczny czas kiedy czuję, że żyję! Lubię rozmyślać o przyszłości. A ten czas jest dla mnie szczególny… Nie wyobrażam sobie życia bez świętowania nowego roku!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz