Skype
loader image
Pracuj razem ze mną!

Jesteśmy otwarci na projekty internetowe i nie tylko. Interesuje nas sztuka, gry komputerowe oraz biznes. Jeśli masz jakiś pomysł – napisz!

Oceniamy utwory – prowadzimy konkurs.

Szukamy sponsora odcinków Youtube i naszego bloga. Nasze Dewiant Show to szansa na promocję Twojej działalności. Mówię tam o grach komputerowych i edukacji. Jest też miejsce na ciekawostki.

Szukamy współpracowników do pisania bloga!

Oferuję możliwość inwestycji w moje obrazy, domeny, czy projekty internetowe.

Prowadzimy platformę kursów internetowych i crowdfunding waszych projektów. Możesz tam publikować własne kursy i zarabiać na uczniach 50% od każdego kursu! Chciałbym, aby były to głównie kursy związane z informatyką, biznesem i sztuką. Ze sprawami, które rozumiem. Jednak jeśli masz inne talenty – możesz o tym nagrywać! Naszą stronę ogląda dosyć mało osób, ale biznes się rozwija. To zawsze szansa na zdobycie doświadczenia i pieniędzy. Internet daje duże możliwości. Trzeba umieć z nich korzystać. Jeśli masz ciekawe projekty – możesz je dodać do naszej platformy crowdfunding. W ten sposób pozyskasz kapitał od naszej społeczności. Jak na razie to dopiero początek, ale oczekuję wielu zmian.

Oferuję franczyzę. Co to takiego? Firma – klon. Czyli nasze studio w Twoim biznesie! Szkolenie + know how i doradztwo oraz stały kontakt rozwojowy. Zarabiaj i wystartuj z lepszej pozycji! Jedynymi kosztami są opłata franczyzowa i szkolenia. Występujesz pod moim logo!