Konkurs twórczości i biznesu 2021 GS

Konkurs dotyczy zgłoszeń twórczości do oceny na Youtube. Koszt wysłania utworu do naszej oceny to 20 zł. Utwory otrzymują oceny za styl i komentarz każdego eksperta.

Każdego roku w styczniu zostanie wybrany najlepszy utwór w danej kategorii. Z puli środków uzyskanych na Youtube pojawi się nagroda. Nagroda pieniężna/przedmiot i certyfikat. W zależności od sytuacji. Wartość nagrody to 50% kwoty utworów wysłanych na Youtube. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na promocję firmy i konkursu.

Aby wybrać najlepsze dzieła musi być co najmniej 10 zgłoszeń na daną kategorię w danym roku. Jeśli zbierze się odpowiednia ilość dzieł – dana kategoria zostanie podsumowana. Kategorie z mała liczbą dzieł zostaną zignorowane.

Może być tak, że zebranie odpowiedniej liczby dzieł będzie wymagać więcej czasu. W takim przypadku Twoja wpłata nie przepada. Jeśli 10 dzieł nie zostanie zebranych – otrzymasz jedynie recenzję na Youtube.

Utwory można wysyłać na następujące kategorie:

  • płyta muzyczna (wyślij swój utwór online)
  • książka (wyślij swojego e-booka)
  • gra komputerowa (musisz nagrać 1 minutowe demo ze swojej gry)
  • obraz olejny (zrób dobrej jakości zdjęcie swojego obrazu)

Zapraszamy do zabawy i wysyłania prac! Każde dzieło należy wysłać pod adres: grodzki@grodzkistudio.pl Należy potwierdzić prawa autorskie do swojej pracy.

Ocena zostanie przydzielona w każdym tygodniu. Oczekuj kolejnego filmu Youtube, aby uzyskać informacje o szansach na sukces.

Konkurs biznesowy

Jeśli masz pomysł jak promować naszą firmę i jak ją ulepszyć – możesz wysłać swoją propozycję na e-mail. Każdy pomysł, który zostanie zrealizowany to nagroda dla biorącego udział w konkursie. Zasady są podobne jak przy konkursie artystycznym.

Regulamin konkursu 2021

  1. Organizatorem konkursu jest Grodzki Studio Łukasz Grodzki
  2. Aby przystąpić do konkursu należy zapłacić 20 zł (dane do wpłaty zostaną wysłane w odpowiedzi e-mail) i wysłać swoje dzieło na adres e-mail: grodzki@grodzkistudio.pl
  3. Konkurs to rywalizacja twórców. Wygra najlepszy projekt
  4. Najlepszy projekt zostanie wybrany po rozmowie jury
  5. Konkurs jest przeprowadzany w Polsce i może w nim wziąć udział każdy chętny w wieku od 18 lat
  6. Zastrzegamy, że możemy wykorzystać prace konkursowe do działań marketingowych

Aktualne prace wysłane na konkurs:

Brak! Możesz być pierwszą osobą.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz