Konkurs twórczości 2021 GS

Konkurs dotyczy zgłoszeń twórczości do oceny na Youtube. Koszt wysłania utworu do naszej oceny to 25 zł. Utwory otrzymują oceny za styl i komentarz każdego eksperta.

Każdego roku w styczniu zostanie wybrany najlepszy utwór w danej kategorii. Z puli środków uzyskanych na Youtube pojawi się nagroda. Nagroda pieniężna/przedmiot i certyfikat. W zależności od sytuacji. Wartość nagrody to 50% kwoty utworów wysłanych na Youtube. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na promocję firmy i konkursu.

Aby wybrać najlepsze dzieła musi być co najmniej 10 zgłoszeń na daną kategorię w danym roku. Jeśli zbierze się odpowiednia ilość dzieł – dana kategoria zostanie podsumowana. Kategorie z mała liczbą dzieł zostaną zignorowane.

Może być tak, że zebranie odpowiedniej liczby dzieł będzie wymagać więcej czasu. W takim przypadku Twoja wpłata nie przepada. Jeśli 10 dzieł nie zostanie zebranych – otrzymasz jedynie recenzję na Youtube.

Utwory można wysyłać na następujące kategorie:

  • płyta muzyczna (wyślij swój utwór online)
  • książka (wyślij swojego e-booka)
  • gra komputerowa (musisz nagrać 1 minutowe demo ze swojej gry)
  • obraz olejny (zrób dobrej jakości zdjęcie swojego obrazu)

Zapraszamy do zabawy i wysyłania prac! Każde dzieło należy wysłać pod adres: grodzki@grodzkistudio.pl Należy potwierdzić prawa autorskie do swojej pracy.

Ocena zostanie przydzielona w każdym tygodniu. Oczekuj kolejnego filmu Youtube, aby uzyskać informacje o szansach na sukces.

Regulamin konkursu 2021

  1. Organizatorem konkursu jest Grodzki Studio Łukasz Grodzki
  2. Aby przystąpić do konkursu należy zapłacić 25 zł (dane do wpłaty zostaną wysłane w odpowiedzi e-mail) i wysłać swoje dzieło na adres e-mail: grodzki@grodzkistudio.pl
  3. Konkurs to rywalizacja twórców. Wygra najlepszy projekt
  4. Najlepszy projekt zostanie wybrany po rozmowie jury
  5. Konkurs jest przeprowadzany w Polsce i może w nim wziąć udział każdy chętny w wieku od 18 lat
  6. Zastrzegamy, że możemy wykorzystać prace konkursowe do działań marketingowych

Aktualne prace wysłane na konkurs:

Brak! Możesz być pierwszą osobą.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

EnglishPolishSpanish