Czy ludzie są mądrzy i uczciwi? NIE! Mówię to po wielu doświadczeniach różnego typu. Ludzka głupota nie zna granic. Są ludzie na prawdę na poziomie, ale większość to masa, do której nic nie dociera. Oni nie wiedzą co się dzieje, żyją z dnia na dzień jak małe dzieci. Taki gość to odpad, który należy wykasować z mapy. Oni psują świat i sprawiają, że ludzie typu Łukasz Grodzki zastanawiają się czasami jaki to ma sens! Jak można pisać głupoty, czy nawet prawdę na temat drugiego człowieka w sposób tak
chamski i prostacki i nie widzieć w tym problemu? Kiedy ktoś haruje jak wół, a gość wchodzi i pisze jakieś głupoty na mój temat? Wiesz dlaczego tak się dzieje, bo ich nie stać na taki wysiłek i boli ich, że ty potrafisz! Mówią o tym w muzyce, gazetach, na filmach. To nie jest nauka tajemna, czy statek kosmiczny. Tak działa świat. Są porządni ludzie i śmiecie.

Dlatego czytanie opinii w internecie i sugerowanie się tym to idiotyzm. Każdy ocenia drugiego na podstawie swojego życia. Oni myślą, że jak kradną to każdy to robi. Nie rozumieją, że gość siedzi po nocach, czasami nie śpi i pracuje, aż pada ze zmęczenia. Ich życie jest smutne i nieszczęśliwe. Więc na miłość Boską, przestańcie wierzyć we wszystko co piszą w internecie i mówią ludzie. Ludzie to jest zjawisko trudne do wyjaśnienia. Poczytaj gazety, wyjrzyj za okno. Co tam widzisz? Każdy pewnie coś innego… Ja osobiście nie piszę opinii na temat innych ludzi, po prostu mnie to nie cieszy i nie mam na to czasu. Dlatego wiem, że te osoby, które to robią są kłamliwe, głupie i nieszczęśliwe. Po prostu to wiem, podpowiada mi to rozum. Jak można kogoś zniżać, czy niszczyć pisząc jakieś śmieciowe treści? Jeśli ktoś ma firmę i robi coś, jak można w ten sposób reagować? Ludzie to potrafią. Zamiast reklamować, niektóre przypadki piszą takie głupoty. Widziałem dużo więcej, więc mówię uważaj na ludzi. Czasami to coś więcej, jak odpad. Zobacz ile książek oni czytają, proste statystyki. Dowiesz się ile osób myśli. Pozostali to na prawdę miazga, trudno to opisać czym oni są. Dla mnie to obrzydliwe. Rozumiem, nie musisz być najmądrzejszy i najbogatszy, ale po co wchodzisz drugiemu w drogę? Jaki to ma sens, w czym to pomoże? Jak głupim i złośliwym trzeba być, żeby to robić? Ja sobie tego nie wyobrażam. Biznes nie zawsze jest uczciwy. Ludzie kombinują, próbują na Tobie zarobić, wykorzystać. Świat nie jest idealny. Niektórzy żyją cudzym kosztem. Widziałem na własne oczy jak wyciągali jedzenie z lodówki. Więc nie tłumacz mi, bo ja dobrze wiem jak jest.

Piszę to, ponieważ chcę Ci pokazać jaka jest rzeczywistość. Chcę Cię przygotować. Ja nie dowiedziałem się tego wcześniej, sam musiałem to zobaczyć. Będziesz bogatszy o tą wiedzę. Takie jest życie, ludzie to często bezmózgie kreatury. Więc traktuj ich tak jak zasługują. Rób biznes uczciwie, ale kiedy ktoś Ci wchodzi w drogę to po prostu potraktuj go tak jak zasługuje. Bo nie ma wytłumaczenia na chamstwo i prostactwo ludzkie. Nigdy tego nie zaakceptuje. Kiedy myślę o swoich dzieciach, które kiedyś się pojawia – robi mi się smutno, że będą musiały na to patrzeć. Na tych pustych ludzi. Po prostu nie wiem jak rozwiązać ten problem. Ludzka zawiść i głupota nie zna granic! Więc uważaj w biznesie, myśl poważnie i traktuj poważnie każdą osobę. Nie bądź naiwny, bądź mądry.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz